Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Kiedy zatrudnić księgową?

Każdy przedsiębiorca wie, że prowadzenie księgowości w firmie nie jest prostym zadaniem. Wymaga znajomości wielu zasad i technik. To bardzo czasochłonny proces, który wymaga systematyczności i precyzyjności. Nie każdy, jest w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie, dlatego większość biznesmenów kieruje się po pomoc do księgowej. 

Kiedy warto ją zatrudnić?

    zatrudnienie-ksiegowej
  • Kiedy jesteśmy zmuszeni do prowadzenia ksiąg handlowych. Jest to skomplikowany proces, z którym przedsiębiorca nie znający się na tym może mieć ogromny problem. W takiej sytuacji bardzo przyda nam się pomoc osoby doświadczonej. 
  • Jeżeli nasze przedsiębiorstwo bardzo dobrze prosperuje i nie mamy czasu na samodzielną księgowość. Ponadto mamy bardzo dużo innych obowiązków. 
  • Zawsze jeżeli nie jesteśmy w stanie samemu sobie z tym poradzić. Jeżeli nie czujemy się pewnie i obawiamy się błędów, warto zastanowić się nad zatrudnieniem fachowej pomocy. Wtedy mamy pewność, że nie będzie żadnych pomyłek.  
Pomoc doświadczonej księgowej to nie tylko brak pomyłek w dokumentach, ale także więcej czasu, który przedsiębiorca może poświęcić na rozwój swojej firmy.