Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Zalety korzystania z usług biura rachunkowego

Bardzo wygodnym sposobem prowadzenia księgowości w firmie jest zatrudnienie biura rachunkowego. To ono zajmie się finansami twojej firmy tak jak trzeba. Korzystanie z usług biura rachunkowego ma wiele zalet. Oto kilka z nich: 

  • Biura rachunkowe są bardzo tanie 
Zatrudnienie księgowej to duży koszt dla firmy, ponieważ dostaje ona wynagrodzenie za pracę wykonaną w jednym miesiącu, a nie zawsze jest jej tyle samo. Biura rachunkowe natomiast rozliczane są w inny sposób. Ich rozliczenie pokrywa się z ilością zaksięgowanych dokumentów. Wynika z tego, że to pojedynczy pracownik - w tym przypadku księgowa - to większy koszt dla pracodawcy. Natomiast jeśli chodzi o biura rachunkowe to dostają one wynagrodzenie odpowiednie do wykonanej przez siebie pracy.  
rachunkowosc-firmy

  • Biura rachunkowe są bezpieczne  
Każde biuro rachunkowe jest obowiązkowo ubezpieczone. Chroni to nas przed ewentualnymi pomyłkami z jego strony. My mamy możliwość ubiegania się o odpowiednie odszkodowanie za błędy które popełni, a które każdemu mogą się zdarzyć.  

  • Biura rachunkowe zatrudniają wykwalifikowaną kadrę 
W biurach rachunkowy pracuje wiele specjalistów z różnych dziedzin. To profesjonaliści, którzy mają ogromną wiedzę i dokładnie znają się na tym co robią. Każdy specjalizuje się w trochę innej dziedzinie, a razem tworzą zgraną, wykwalifikowaną kadrę, nawzajem się uzupełniającą.  

  • Biura rachunkowe mają ogromne doświadczenie 
Ze względu na to, że biura takie pracują z wieloma klientami, mają ogromne doświadczenie. Cały czas podnoszą swoje kwalifikacje mając styczność z coraz to nowymi osobami, które wymagają indywidualnego podejścia. Poznają klienta oraz jego potrzeby. Wiele się od niego uczą i wykorzystują to w przyszłości pracując z innymi.   

  • Biura rachunkowe oszczędzają nasz cenny czas 
Biura rachunkowe biorą na siebie odpowiedzialność za księgowość i finanse naszej firmy. My nie musimy tego robić. Oszczędzamy przy tym znacznie swój cenny czas. Możemy go poświęcić na sprawy ważne dla naszej firmy. Skupiamy się wtedy na zarządzaniu naszą firmą i na jej rozwoju.  

Biura rachunkowe mają wiele zalet, każda z nich jest bardzo ważna i przynosi naszej firmie wiele korzyści. Warto więc z oferty takich biur korzystać.