Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Zeznanie podatkowe w terminie

Wraz z końcem kwietnia mija czas na złożenie deklaracji podatkowych! Jeżeli nie złożysz zeznania podatkowego w terminie, musisz się pośpieszyć, aby uniknąć kary.

Ułatwieniem dla podatników jest udostępniona w terminie od 19 marca do 30 kwietnia usługa, która ma za zadanie przedstawić podatnikowi wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe. Podatnik będzie musiał albo zatwierdzić zeznanie albo wprowadzić zmiany dotyczące np. ulg.

Odbiorcami usługi są osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej zobowiązane do rozliczenia rocznego na formularzu PIT-37.

Deklaracja PIT-37 zostaje wypełniona w oparciu o dane zawarte w informacjach o dochodach osób fizycznych, sporządzanych przez płatników podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podmioty, które nie pełnią funkcji płatnika w tym podatku (PIT-11, PIT-R, PIT-8C).

Nie wiesz jak się rozliczyć, aby zdążyć? Nasza obsługa księgowa firm służy Ci z pomocą! Zaufaj nam! Poznaj naszą ofertę!