Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Dlaczego warto zautomatyzować procesy księgowe?

Księgowość w chmurze to idealne narzędzie do prowadzenia firmowej księgowości, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to nic innego jak dedykowana aplikacja, która zapewnia przesyłanie dokumentów pomiędzy przedsiębiorcą, a biurem księgowym. Korzystanie z niej zapewnia dostęp pracowników danego biura do dokumentacji swoich klientów. Kolejno po wprowadzeniu operacji gospodarczych do ksiąg rachunkowych program samodzielnie opracowuje dziennik przedsiębiorstwa.

Do danych tych oczywiście dostęp w sposób nieograniczony ma właściciel firmy, której księgowość jest w dany sposób prowadzona.

Elektroniczne prowadzenie księgowości to głównie oszczędność czasu i pieniędzy. Korzystając z niej otrzymujemy profesjonalną opiekę księgową bez etatowego zatrudnienia księgowego, a także wyposażenia jego miejsca pracy oraz wynajmu odpowiedniego lokalu.

Co więcej uzyskujemy też pełne bezpieczeństwo, gdyż wszystkie firmowe dokumenty przechowywane są w formacie cyfrowym, dlatego nie musimy obawiać się ich utraty.