Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

ePUAP

Wiele osób wizytę w urzędzie traktuje jako przykry obowiązek, który niesie ze sobą wiele niedogodności. Ogromne kolejki, często niepomocna i niemiła obsługa urzędnicza, konieczność wypełnienia masy formularzy, wniosków i innych dokumentów, a czasem konieczność uregulowania pewnych opłat. To właśnie z tym kojarzone są usługi administracji publicznej. Postęp technologiczny pozwolił znacznie uprzyjemnić ten proces. Aktualnie podstawowe sprawy związane ze składaniem niezbędnych formularzy i rozliczeń wykonać można bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się dzięki elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej, w skrócie ePUAP.
Platforma ta udostępnia usługodawcom infrastrukturę technologiczną, za pomocą której świadczą oni usługi obywatelom z zakresu administracji centralnej i samorządowej.   
Jedną z bardziej popularnych usług ePUAP-u jest również Profil Zaufany, który umożliwia składanie pism w postaci elektronicznej ze skutkiem prawnym, bez konieczności stosowania podpisu kwalifikowanego.  PUAP