Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Zakładasz firmę - nie zapomnij o tym!

Zakładając firmę trzeba zatroszczyć się o prowadzenie księgowości i spraw kadrowo-płacowych. Sprostanie tym obowiązkom jest bardzo trudne i niejednokrotnie sam przedsiębiorca nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Co w takiej sytuacji zrobić?

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe to najlepsze rozwiązanie. Świadczone przez biura rachunkowe pomagają sprostać przedsiębiorcom w tych zadaniach.

Na jaką pomoc można liczyć ze strony biur rachunkowych?

Biura rachunkowe prowadzą na zlecenie klientów pełną księgowość w formie ksiąg rachunkowych, lecz także uproszczone ewidencje podatkowe, takie jak KPiR czy ewidencje przychodów. Do tego można liczyć na pomoc w zakresie kadr i płac. Wsparcie z biur rachunkowych można otrzymać również w rozliczeniach podatkowych.