Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Praca księgowego

Nie każdy zdaje sobie sprawę z wagi zawodu jakim jest księgowy. Księgowi mają ogromne znaczenie w każdej firmie. Można by rzec, że są najważniejszymi z pracowników. Spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność, dlatego tak ważne jest, by zatrudnić na to stanowisko odpowiednią, wykwalifikowaną i profesjonalną osobę.

Księgowa zajmuje się prowadzeniem firmowych ksiąg rachunkowych, gromadzeniem faktur oraz ich odpowiednim przechowywaniem, a także sporządzaniem różnego rodzaju analiz i deklaracji skarbowych. W rękach tego pracownika leży tak na prawdę los całej firmy.

Jakie więc cechy powinien posiadać dobry księgowy?
- dokładność
- profesjonalizm
- wykształcenie
- rzetelność
- uczciwość
- odpowiedzialność
- cierpliwość
- chęć rozwoju

Nigdy więc nie lekceważ pracy księgowego! Zanim go zatrudnisz, upewnij się, że jest odpowiednim kandydatem, a Twoja firma znajdzie się w dobrych rękach.