Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Podmioty zobowiązane do prowadzenia księgowości w formie pełnej zmuszone są do przekazania swojej dokumentacji profesjonalistom. Najkorzystniejszym wariantem okazują się usługi biur rachunkowych. Przede wszystkim skupiają one kadrę wyspecjalizowanych księgowych, którzy świadczą usługi dla wielu firm. Tym samym oprócz wysokich kompetencji dysponują też ogromnym doświadczeniem, które ostatecznie przekłada się na jakość świadczonych usług.

Decydując się na usługi biura, ograniczamy również koszty związane z wyposażeniem miejsca pracy księgowego we własnej firmie, a także ze składkami związanymi z jego etatowym zatrudnieniem. Niestety na rynku nie brak instytucji, które mimo swoich najszczerszych zapewnień nie spełniają nawet podstawowych wymogów, a obsługa księgowa firm wykonywana przez niekompetentne jednostki może znacząco zaszkodzić jej funkcjonowaniu.

Jak zatem odróżnić je od siebie?
To bardzo proste. Wybierając biuro koniecznie należy upewnić się czy posiada ono certyfikat księgowy. Jest on prawnym potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów z zakresu usług księgowych. Dodatkowym elementem, który potwierdza uczciwość oraz kompetencje biura rachunkowego jest polisa ubezpieczeniowa, w ramach której przydzielane jest odszkodowanie w razie nieprawidłowości, wynikłych z usług przez niego świadczonych.