Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Prowadzenie KPiR – wybór programu komputerowego

Jak już zostało wspomniane przepisy pozwalają na prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w formie papierowej lub elektronicznej, za pomocą specjalnych programów komputerowych.

Istnieje wiele programów do księgowania, które różnią się renomą, ceną, funkcjonalnością.
Aby wybrać odpowiedni należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

1). Program powinien być zgodny z obowiązującymi przepisami, a producent powinien gwarantować aktualizację programu w razie wejścia w życie nowych przepisów.
2). Producent powinien gwarantować obsługę posprzedażową, w zakres której wchodzi gwarancja na program, możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego, podręcznik użytkowania, szkolenia w zakresie obsługi oraz serwis.
3). Program powinien umożliwiać łatwe i bezpieczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemu.
4). Program powinien być przejrzysty i prosty w obsłudze.
5). Program od renomowanej firmy, która zagwarantuje ciągłość jego działania, aby za kilka miesięcy nie okazało się, że producent zniknął z rynku i nie mamy szans na aktualizację systemu.