Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

E-księgowość


Prowadzenie księgowości to jedno z najtrudniejszych wyzwań działalności gospodarczej. Nie jednemu sprawia to wiele kłopotów, a opłacenie księgowego bądź biura rachunkowego jest bardzo kosztowne. Wyjściem z sytuacji może być elektroniczna rejestracja.  ksiegowosc-zdalna


Niezależnie od wielkości firmy, każda jest zobowiązania do prowadzenia w niej księgowości. W obecnej dobie internetu wiele osób decyduje się na prowadzenie e-księgowości. Dzięki programowi komputerowemu bądź specjalnemu systemowi internetowemu, istnieje taka właśnie możliwość. Dlatego wiele przedsiębiorców rezygnuje z powszechnej formy prowadzenia KPiR czy innych rozliczeń.

Prowadzenie e-księgowości jest coraz bardziej popularne wśród firm. Dzięki niej mamy możliwość robienia tego w czasie dla nas wygodnym i w każdym miejscu gdzie jest dostęp do Internetu. Cały proces jest także dosyć prosty.

Forma taka pozwala na zaoszczędzenie wiele pieniędzy i czasu, a także na posiadaniu kontroli nad wydatkami firmy.