Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

A może sam poprowadzisz księgowość?

Prowadzenie księgowości, to jedno z najtrudniejszych zajęć w firmie. Przedsiębiorcy często skarżą się, że sobie z tym nie radzą, ale jednocześnie nie chcą zatrudniać nikogo do pomocy. Księgowość można prowadzić samemu. A jak?  

Programy księgowe! 

ksiegowosc-firmDla przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na samodzielne prowadzenie księgowości przygotowano wiele ułatwień, z których można korzystać. Jednym z nich są programu księgowe, które znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę oraz zmniejszają ryzyko popełnienia błędów.  

Na samym początku musisz wybrać odpowiedni program i wprowadzić wymagane dane, tj: 

  • imię i nazwisko 
  • adres 
  • NIP 
  • forma opodatkowania  
  • okres rozliczania podatków 
  • dane na temat składek ZUS 

Wszystko pod kontrolą! 

Samodzielnie prowadząc księgowość na bieżąco wszystko kontrolujesz. Dobrze jest ci znana sytuacja finansowa i dzięki temu żadna zmiana w firmie nie będzie ci dziwna.  

Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie ma zarówno swoje wady jak i zalety. Przed wyborem dokładanie się zastanów i wybierz najlepiej dla siebie.