Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Lepsze biuro rachunkowe, czy księgowa?

W firmie jest zawsze dużo spraw do załatwienia związanych z księgowością. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zobowiązani do prowadzenia pełnej, czy uproszczonej księgowości. Dlatego wynajęcie kogoś do pomocy, będzie na pewno dobrym rozwiązaniem.

Kiedy wybrać biuro rachunkowe? 

Biuro rachunkowe najlepiej zatrudnić wtedy, gdy prowadzimy pełną księgowość i mamy obowiązek wypełniania ksiąg rachunkowych. Wtedy bowiem jest najwięcej pracy i sami zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego. A jest tak zazwyczaj wtedy, gdy nasza firma jest duża, zatrudnia wielu pracowników i z każdym trzeba się rozliczyć.  

biuro-rachunkowe
Kiedy lepiej zatrudnić księgową? 

Księgowa to dobry wybór przy uproszczonej księgowości. Nie ma wtedy tak dużo pracy i nie trzeba wynajmować więcej niż jednej osoby.  

Dla każdej firmy inne rozwiązanie może być korzystne, dlatego dokładanie się zastanów i przeanalizuj wszystkie za i przeciw.