Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Wirtualne biuro - kiedy warto z niego korzystać?

Często jest tak, że twoja firma nie potrzebuje lokalu do prowadzenia swojej działalności. Wystarczy ci własne mieszkanie, komputer, telefon i drukarka. Nie musisz wtedy płacić za wynajem biura, a część kosztów jakie ponosisz za wynajem mieszkania staje się kosztami uzyskania przychodu. 

wirtualne-biuro
Przy rejestrowaniu swojej działalności, niezależnie od tego, czy potrzebujesz biura, czy nie, musisz podać jego adres. I wtedy pojawia się problem, ponieważ jeśli wynajmujesz mieszkanie i chcesz w nim zarejestrować firmę, to musi na to wyrazić zgodę właściciel lokalu. Natomiast, jeśli jesteś właścicielem, to ten fakt ty musisz zgłosić do urzędu miasta. 

Wirtualne biuro – co to takiego? 

Jest inne, lepsze rozwiązanie – wirtualne biuro. Jest to istniejąca firma, która udostępnia prestiżowy adres ( np. w centrum dużego miasta ) do rejestracji działalności oraz korespondencji. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie za nie wysoką cenę. 

Ale wirtualne biuro to nie tylko adres. Firmy oferują znacznie więcej. Dzięki nim nie będziemy musieli chodzić już na pocztę. Odbiorą oni za nas wszystkie przesyłki i korespondencje. Zajmą się także naszymi telefonami i faksami. Dodatkowo mogą także przechowywać naszą dokumentację, a nawet prowadzić u nas księgowość. 

Dla kogo wirtualne biuro? 

Wirtualne biuro jest korzystne dla każdego przedsiębiorcy, który nie chce posiadać własnego lokalu, bo go po prostu nie potrzebuje. Wiele jest także takich osób, które nie zamierzają udostępniać swojego adresu, bo cenią sobie prywatność i nie chcą łączyć swojej pracy z życiem prywatnym. Dla nich także oferta wirtualnego biura będzie korzystna.