Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Kiedy zatrudnienie księgowej się opłaca?

Księgowość nie jest łatwa. Jej prowadzenie wymaga znajomości wielu przepisów, technik i zasad. Nie każdy jest w stanie sam uzupełniać potrzebne dokumenty, dlatego z pomocą przychodzi księgowa.  

Ale kiedy opłaca się ją zatrudnić?  
zatrudnienie-ksiegowej


Księgowa w naszej firmie przyda się najbardziej wtedy, gdy jesteśmy zobowiązani do prowadzenia pełnej księgowości. Wymaga ona bowiem uzupełniania ksiąg rachunkowych, co nie jest takie proste. Ale nawet wtedy, gdy możemy księgować na zasadach uproszczonych, przyda się nam ktoś do pomocy. Sami, nie zawsze jesteśmy w stanie wykonywać tak wielu obowiązków.  

Księgowa jest nam także potrzebna, wtedy gdy nasza firma jest duża, jej działalność szeroka i dodatkowo zatrudnia wielu pracowników. W takim przypadku jest naprawdę dużo spraw do załatwienia.  

Na samym początku działalności księgowość możemy prowadzić sami. Ale jeśli widzimy, że sobie z tym nie radzimy i jest to dla nas po prostu za trudne, to nie męczmy się z tym sami, tylko zatrudnijmy księgową.