Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Outsourcing – co to jest i na czym polega?

Outsourcing 

Nazwa ta pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outsideresourceusing 
Nazwa outsourcing oznacza korzystanie ze źródeł zewnętrznych.  

Na czym polega outsourcing? 

Polega na przekazywaniu różnych zadań, funkcji oraz procesów firmie zewnętrznej, która zna się na nich lepiej niż my. Na outsourcing decydujemy się w różnych przypadkach i sytuacjach. Robimy to głównie po to, aby fachowcy zajęli się tym, na czym my do końca się nie znamy.  

outsourcingPrzed wyborem usługodawcy, należy bardzo dokładanie sprawdzić, czy nadaje on się do wykonania powierzonych mu zadań, i czy wykona je na najwyższym poziomie. Musi on specjalizować się w dziedzinie, w której akurat potrzebujemy pomocy. W ten sposób, będziemy pewni, że swoje zadanie wykona na najwyższym poziomie.  

Jednym z najczęściej oddawanych w outsourcing obszarów jest rachunkowość. Dzięki temu, że innej firmie zlecimy prowadzenie księgowości w naszej firmie naprawdę wiele zyskamy. Nie będziemy musieli robić tego samemu i będziemy dodatkowo pewni, że księgowość jest w naszej firmie prowadzona na najwyższym poziomie. Skupimy się na innych ważnych dla przedsiębiorstwa sprawach Nasza firma zwiększy elastyczność swoich działań oraz ich wydajność.