Działamy na rynku już wiele lat, oferując przedsiębiorcom profesjonalną opiekę księgową.Kluczem do naszego sukcesu stała się kompetencja, która gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz całkowite bezpieczeństwo.Prowadzimy każdy rodzaj księgowości,udzielamy porad z zakresu rachunkowości i podatków. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Biuro Rachunkowe OPTIMA
Telefon: 12 37 83 835
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl

Doradca podatkowy – czym się zajmuje?

Doradca podatkowy prócz wszystkiego co wykonuje księgowy, dodatkowo udziela nam porad i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych. Pomoże także zbudować strategię kosztów w firmie i przygotuje wszystkie potrzebne rozliczenia.  

obsluga-podatkowaDoradca podatkowy ma wiele zadań. Poprowadzi za nas księgi rachunkowe oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów. Ponadto zajmie się inną ewidencja do celów podatkowych oraz udzieli nam pomocy w tym zakresie. Usłyszymy od niego także wiele innych cennych porad, które ułatwią nam pracę.  

Podstawowym zadaniem każdego doradcy podatkowego jest sporządzanie deklaracji podatkowych lub pomoc w ich uzupełnieniu. Pomaga także swoim klientom zminimalizować obciążenia podatkowe oraz wykorzystać wszystkie dostępne ulgi. Opracowuje dodatkowo korzystne sposoby płatności i rozliczeń podatkowych.  

Doradcy podatkowi śledzą także na bieżąco wszystkie przepisy oraz interpretacje Urzędów Skarbowych. Dzięki temu wiedzą co dzieje się w prawie podatkowym, co jest dozwolone, a co zakazane. Dzięki temu nie będą zdarzały im się błędy i niedociągnięcia.  

Doradca podatkowy może nam i naszej firmie przynieść wiele korzyści. Dzięki niemu szybko rozwiążemy wszystkie sprawy spraw związane z podatkami i księgowością.